Kasımpaşa’nın Başına Tanıdık İsim Getirildi

Kasımpaşa, Şenol Can ile yollarını ayırmasının ardından teknik direktörlük görevi için, Selçuk İnan ile anlaştığını duyurdu.

Selçuk İnan, futbolu bıraktıktan sonra 2020’den 2022 yılına dek Fatih Terim’in yardımcılığını üstlenen Selçuk İnan, Kasımpaşa’da yeni teknik direktörü görevine getirildi.
Sezona Sami Uğurlu ile başlayan alınan üst üste 3 yenilginin ardından yolları ayıran Kasımpaşa, Şenol Can’la anlaşmış ancak Dünya Kupası arası girmesi ile beraber genç çalıştırıcıyla yolları ayırdığını açıklamıştı. Kasımpaşa yönetimi, Dünya Kupası arasında teknik direktör arayışlarını dürdürdü ve değerlendirme sonucunda Selçuk İnan’da karar kıldı. Kariyerini teknik direktör olarak sürdürmek istediğini ifade eden İnan, ilk macerasına böylece başlayacak.

Selçuk İnan Kimdir?

1985 yılında dünyaya gelen Selçuk İnan, futbolculuk kariyerinde Çanakkale Dardanel, Manisaspor, Trabzonspor ve Galatasaray gibi takımlarda oynadı. Antrenörlük kariyerine Galatasaray’da başlayan İnan, 1 Eylül 2020 tarihinden 10 Ocak 2022’ye kadar Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev aldı.

Yorum yapın