Karısını Katleden Cani Koca İntihar Etmeye Kalkıştı

Türkiye’ye turist olarak gelip sonrasında Denizli’ye yerleşen Özbekistan uyruklu karı-kocanın gece saatlerinde tartışmaya başladı. Cinnet getiren şahıs, eşinin boğazını kesip katletmesinin ardından bileklerini keserek intihar ermeye kalkıştı.

Merkezefendi ilçesine bağlı Akçeşme Mahallesi’nde yaşanan olayda, Özbekistan uyruklu Gulzoda Kaolova (32) ve S.K. çifti bir apartmanın en üst katında yaşamaya başladı. Çiftten koca S.K., eline aldığı bıçakla eşinin boğazını kesti. Cani koca da bileklerini keserek yaşamına son vermeye çalıştı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine bölgeye sağlık görevlileri ve güvenlik ekipleri sevk edildi. İçeri giren ekipler korkunç manzarayla karşılaştı. Sağlık görevlileri kadının yaşamını yitirdiğini tespit ederken, bilinci kapalı olan koca ise ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Olay Yeri İnceleme ekipleri binada detaylı çalışmayla arama yaptı. Yapılan çalışmalardan sonra cansız beden otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Şahsın ise tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Şahsın uyuşturucu etkisinde olduğu öne sürüldü.

Yorum yapın