Serdar Adalı Beşiktaş Başkanlığına aday

Şike davasının başka bir seyre bürünmesi  Serdal Ada­lının başkanlık adaylığı için fik­ri­ni da­ha da ol­gun­laş­tır­dı.

Son se­çim ön­ce­si, şi­ke da­va­sı ne­de­niy­le oy ala­ma­ya­ca­ğı­ kay­gı­sı­nı ta­şı­yan Ada­lı hem te­red­düt­le­rin­den kur­tul­du hem de ge­nel ku­rul üye­le­ri­nin “Oy ve­rir­sek ce­za al­ma­sı du­ru­mun­da yö­ne­tim zor du­rum­da ka­lır” en­di­şe­sin­den uzak bir kam­pan­ya yü­rüt­me­ye ha­zır­la­nı­yor.


Şi­ke da­va­sın­da Be­şik­taş­lı sa­nık­la­rın avu­kat­lı­ğı­nı üst­le­nen si­yah be­yaz­lı ku­lü­bün hu­kuk iş­le­rin­den so­rum­lu yö­ne­tim ku­ru­lu eski üye­si Ah­met Ak­pı­nar, “Ada­y olur­sa ger­çek­ten çok ra­hat ve güç­lü bir kam­pan­ya yü­rü­te­cek­tir” diye konuştu.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.