Ülkü Ocaklarından TÜRKLÜK için 1milyon imza

Ülkü Ocakları Genel Merkezinden yapılan açıklamada, ''Hedeflenen rakam olan bir milyona ulaşıldığı, aynı zamanda iktidar sahipleri tarafından oynan kirli oyunların, yani açılımcıların, müzakerecilerin ve peşkeşçilerin karşısında günü ve zamanı geldiğinde en az kaç kişinin Türk Milletinin haklarını sonuna kadar koruyacağını somut olarak ortaya koyduğumuz için imza kampanyamızı sona erdirmiş bulunmaktayız'' denildi.

 

Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nin 22 Mart 2013 tarihinde başlattığı "Türklük İçin İmzala" kampanyası kapsamında 1 milyon imza toplandı. Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada"Büyük Türk Milletinin yüksek takdirlerine: Bizler vatan uğrunda anadan, yardan, serden geçenlerin evlatları, vicdanı, ahlakı ve izanı olanlar, yüreklerinde Allah korkusu, gönüllerinde millet sevdasından başka hiç bir duyguya yer bırakmayanlar, Kim diye sorulduğunda sağına soluna bakmadan: Ben! Diyebilen Asım'ın nesli, Binlerce yıllık şeref dolu mazinin, şehidin, şühedanın, kahramanlıklarla yazılan bir destanın adı, yüce Allah'ın yeryüzündeki kılıcı büyük Türk milletine sesleniyoruz:

'Yâ Rabb! Seni kendime vekil yapıyorum. Azametin karşısında yüzümü yere sürüyor ve senin uğrunda savaşıyorum. Ey Allah'ım! Niyetim halistir, bana yardım et. Sözlerimde hilaf varsa beni kahret.' diyen Sultan Alparslan'ın giydiği kefenle başlayan Anadolu'daki varlığımızın devamı, milletimizin ve devleti ebed müddetin bekası için bir kez daha kefenimizi giyiyoruz.

Hafızalarımızı tazeliyor ve ihanetin zincirine yeni bir halka daha eklenmesine tahammülümüzün olmadığını aziz milletimizin dikkatine arz ediyoruz'' denildi.

 

BUNLARI UNUTMADIK

Açıklamada, ''Bu vesile ile hatırlatmak isteriz ki 19 Ekim 2009' da "Terör Açılımı" adı altında 34 teröristin Habur sınır kapısından girişi için kurulan çadır tiyatrosunun ilk perdesini 2. yıldönümünde Çukurca'da 24 askerimizin şehit edilmesiyle kapattığını unutmadık.

Ardından gelen açıklamaları ve terörist başıyla görüşüldüğü iddiasının sahiplerinin "şerefsizlikle" itham edildiğini de anımsıyoruz, müzakerenin de pazarlığında, teslimiyetin de ayrımındayız.

Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan iktidarın; değişik zaman ve yerlerde kaçırılan 8 kamu görevlimizi terör örgütü PKK'dan tutanakla teslim alma sahnesinin dünya üzerinde en köklü devlet geleneğine sahip olan Türk Devleti'nin haysiyetini, namusunu ve şerefini ayaklar altına aldığını da asla akıllarımızdan çıkartmıyoruz. 

Canları pahasına Türk Devleti'ni korumuş Mete Han'ın, Sultan Alparslan'ın, Osman Gazi'nin, Fatih Sultan Mehmet'in, Abdülhamit Han'ın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün şehidin şühedanın kemiklerini sızlatıldığının da farkında ve kinindeyiz.

 

İBRET VE HİDDETLE İZLEMEKTEYİZ

İktidara sahip olanların gözlerini terörist başı Öcalan'a çevirdiğini, ağzından dökülecek sözlere sadakatle uyma yarışına girdiğini de ibret ve hiddetle izlemekteyiz'' denildi.

Açıklamada şunlar vurgulandı: ''Bebek katili, eli kanlı terörist, terörist başının nasıl bir anda Sayın Öcalan haline geldiğini, terörle mücadelenin bir anda nasıl olup da teröristle müzakereye dönüştüğünü de asla gözden kaçırmadık.

İhanet tezgahına "analar ağlamasın, kan dökülmesin" diye destek verenleri de biliyoruz bunun yüreklerinde binlerce yıllık mazinin hatırasına saygı olmayan ve ölümden korkan zavallıların dillerinden çıktığını da...

Ziya Gökalp'in topraklarında terör örgütü paçavraları arasında eli kanlı bir katilin sözde çözüm mesajını dinlemek için toplanan kitlenin içine düştüğü ihaneti de gördük, buna alkış tutan iktidarı da, sözde aydını da gazeteciyi de not ettik.

 

SON KEZ UYARIYORUZ

Bütün bunlar olurken, milletimiz barış masallarıyla uyutulurken, milletimizin geleceğine yön verme gayesiyle bina edilen üniversitelerin örgüt karargâhı haline geldiğini; örgüt paçavralarının, bebek katilinin posterlerinin asıldığı kampüslerde Türk bayrağı asan, Çanakkale şehitlerini anma programı düzenleyen öğrencilere döner bıçakları, sopalar, satırlar ile saldırıldığını da, buna iktidar tarafından göz yumulduğunu da biliyoruz.

Şimdi, son sözümüzü söylemeden,

Meşru savunma hakkımızı kullanmadan,

Ülkenin sahibi olan bizler,

Bu ihanetin içerisinde yer alan, 

Tavrıyla, sözüyle, yazısıyla ve hatta suskunluğuyla bu aşağılık sürece hizmet eden herkesi son kez uyarıyoruz.

 

 

SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.

Haysiyetiniz, onurunuz, şerefiniz ve zerre kadar utanmanız varsa tuttuğunuz bu yoldan geri dönün!

Bu vesile ile bu yıkım sürecine karşı çıkmanın her Türk evladının asli vazifesi olduğunu hatırlatarak, Atalarının kanlarıyla canlarıyla aldığı, her bir karış toprağında Türk kanı olan vatan toprağını kaderine terk etmenin vebalini huzur-u mahşerde kimse veremeyeceğini tekraren dile getiriyoruz. 

Sen Türk Evladı, unutma:

Sahipsiz kalan vatanın batması haktır,

Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır.

 

Açılım projesi sahipleri ve bu projenin devamı niteliği taşıyan müzakere meraklıları tarafından ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü her geçen gün büyüyen bir tehditle karşı karşıya bırakılmaktadır. Türk Milleti ve Türk Milliyetçileri hedef haline getirilmekte, vatanımızın daimi koruyucuları olan Ülkücü Hareketi yıpratmak isteyenler her yola başvurmaktadır. Üniversitelerimizde eğitim hayatına devam eden Ülkücü Gençler her geçen gün yeni saldırılara maruz kalmaktadır. Bu saldırıları gerçekleştiren topluluklar farklı adlar takınsalar da aslında hepsi bölücü terör örgütünün şehir uzantılarıdır. 

"Ateşkes" adı altında teröristlerin istedikleri sınırdan geçerek mevzilenmelerine izin verilmektedir. Haziran ayının gelmesiyle teröristler yeniden saldırı düzenlemeye başlamış, yaralanan ve şehit düşen askerlerimiz olmuştur. Bu yaşananlar bizim barış süreci adı verilen bu pazarlık sürecine başından beri karşı durmakta ne kadar haklı olduğumuzu da gözler önüne sermektedir.   

Biz Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Türklüğü hedef alan her zümrenin karşısında olduğumuzu yasal haklarımız çerçevesinde ifade ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Bu kapsamda internet üzerinden başlattığımız Türklük İçin İmza kampanyasında Türklük şuur ve gururunu taşıyan bir milyon üzerinde Ülküdaşımızın imzasını aldık. Ve bugün hedeflenen rakam olan bir milyona ulaşıldığı, aynı zamanda iktidar sahipleri tarafından oynan kirli oyunların yani açılımcıların, müzakerecilerin ve peşkeşçilerin karşısında günü ve zamanı geldiğinde en az kaç kişinin Türk Milletinin haklarını sonuna kadar koruyacağını somut olarak ortaya koyduğumuz için imza kampanyamızı sona erdirmiş bulunmaktayız.''

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
muammer özk 6 yıl önce

TÜRK HER ZAMAN GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDA.

ONLARCA PARÇAYA BÖLÜNMÜŞ

TÜM DÜNYA TÜRK LERİ BİRLEŞMELİ VE

DÜNYAYA YENİDEN HÜKMETMELİ

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...