Şefkat Çetin; 10 Temmuz'da Oyunları bozmak!

  Milliyetçi Hareket Partisi kurulduğu günden bu yana devletimizin milli üniter devlet yapısı ve Türk milletinin egemenlik haklarının yılmaz savunucusudur. Bu nedenle, “Türklüğün düşmanından daha çok Türklüğü savunanların düşmanı vardır” diyen İsmail Gaspıralı’yı haklı çıkarırcasına, MHP üzerine her yönden baskı uygulanmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi çizgisinde tek bir kırık göstermemekte, davasından vazgeçmemekte direndikçe bütün Türkiye’nin gözleri önünde linç edilmek istenmektedir. Tarihinin hiçbir döneminde MHP’ye kapılarını açmamış holding medyası, Türkiye’nin beka sorununu ve kurtuluş reçetelerini dillendiren milliyetçiler yerine kavgalara çanak tutmaktadır.

Türkiye kötü yönetilirken ve süratle uçuruma doğru sürüklenirken, Milliyetçi Hareket Partisi tam da kendisine ihtiyaç duyulan bir zamanda iç gündemiyle oyalanmaktadır. Oysa Türkiye’nin Türk milliyetçilerinin enerjisine, heyecanına, dürüstlüğüne, azmine, gözü pekliğine, adanmışlığına ihtiyacı vardır. Tam aksine Milliyetçi Ülkücü Hareket gömlek değiştirerek iktidar olanlara benzemeye zorlanmaktadır. Algı operasyonları öylesine güçlü yapılmaktadır ki; Türkiye’nin düşmanlarının en korkulu rüyası olan ve bütün planlarını bozan MHP’nin liderini yalnızlaştırmak için Ülkücülerin arasına her türlü fitne sokulmaktadır. MHP’de paradigma değişimi arzulayanların bilmedikleri ve hiçbir zaman anlamayacakları şey, Ülkücülerin fikirlerini gömlek değiştirir gibi çıkaramayacak kadar derinde, yüreklerinde yaşattıklarıdır. Nice ömürler adanmış davadan dönenden, akitleşilen lideri yarı yolda bırakandan değil Ülkücü, adam bile olmayacağını kabul etmeyenin zaten aramızda yeri yoktur.

Milliyetçi Hareket Partisi’ni tüzük ve kurultay gibi gündemlerle meşgul ederken, Türkiye’de federal başkanlık sistemine hayata geçirmeye çalışanlar amaçlarına ulaşamayacaktır. Bugüne kadar MHP’nin milli ve üniter devletten yana kararlı duruşunu geriletemeyen proje sahipleri, MHP’yi iç meselelerle oyalama, Ülkücüler arasında ikilik çıkarma ve parçalanmaya sürükleme girişimlerinde başarılı olamayacaktır. Peş peşe verilen yargı kararları, kamuoyunda oluşturulmak istenen sahte algıyı bitirmiş ve MHP’yi karıştıranların başkanlık hesabı yapanlar olduğunu apaçık ortaya çıkarmıştır.

Hiçbir ülküdaşımız endişe etmesin. Başkaları istedi diye, MHP milli davasından vazgeçmeyecek, Türkiye’nin rejim değiştirmesine müsaade etmeyecektir. Ülkücüleri babalarının çiftliğindeki koyun gibi diledikleri yere sürmeye çalışanlar, Ülkücü iradenin dava şuurunun vaat ettikleri üç kuruşluk dünya menfaatlerinin çok üzerinde olduğunu kısa sürede anlayacaklardır.

Milliyetçi Hareket Partisi önce kendi üzerine kurulan tuzakları bozacaktır. Aylardır oluşturulan sahte algılarla kurultay isteyenlerin önüne tüzük değişikliği ve seçimli kurultay sandığını koyarak atılan ilk adım, iddia sahiplerinin gerçek yüzlerini ortaya çıkarmıştır. Kurultay isteyenler yine korsan yollara saparak asıl dertlerinin üzüm yemek değil, bağcıyla olduğunu göstermiştir. Ne yaparlarsa yapsınlar Ülkücü irade olan bitenin farkındadır. Burası Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Temelinde kan, ter, gözyaşı ve adanmış ömürler olan, Türkiye’nin sosyal maliyeti en büyük ideolojik hareketi vardır. 10 Temmuz’da bütün oyunları bozmak Ülkücülüğün şanındandır. 

Milliyetçi Ülkücü Hareket kendi dirlik düzenini biran önce sağladıktan sonra, artık bir beka sorunu yaşayan Türkiye üzerindeki oyunları bozmak için kolları sıvayacaktır. Türk milliyetçilerini içe dönük hesaplaşmayla oyalamaya çalışanlar, Ülkücü Hareket’in bu süreçten temizlenerek ve güçlenerek çıktığını görünce, Türkiye ile ilgili iddialarımızda ne kadar ciddi olduğumuz daha iyi anlayacaktır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
İSMAİL 2 yıl önce

siz ne içiyorsanız bize de verin. memleket elden gidiyor hala koltuk telaşındasınız. partinin değil memleketin önünü açın. bi defolup gidin. sayın bahçeliyi deyanıltıp durmayın.

Avatar
yerköylü Erdoğan 2 yıl önce

10 temmuzda oyun bozulacak evet bahceli ve saz ekibi defolup gidecek ülkücü hareket ikdidara yürüyecek az olsun benim olsun la oluyor aartık. bay şefkat efendi

Avatar
yerköylü Erdoğan 2 yıl önce

şefkat sanırm yine 7 katta bişeyler çekmişssiinn 10 temmuzda sizler defolup gideceksiniz işte ozaman tüm oyunlar bozulacak.!!!

Avatar
Ardanalı ndm 2 yıl önce

ne yüz varmış sizde be kardeşim davayı ayağa düşürmenize ramak kaldı halen utanmadan konuşuyorsunuz, ayıptır , edey ya huuuu!!!!!

Avatar
Mehmet DEMİR 2 yıl önce

siz gidin kumda oynayın,ülkücü irade ile oyun oynanmayacağını biz size öğretememişsek hata bizdedir,biz hatamızı gördük, türkiye cumhuriyeti vatandaşlarından, şehitlerimizden ve devletin kurumsal kimliğinden yüce türk milleti önünde özür borcumuz var,biz üzerimize düşen muhalefet sorumluluğunu, partiyi işgal eden iblisler,yüzsüzler,ve haysiyetsizler nedeni ile yapamadık ve ülkenin kaosa sürüklenmesine göz yumduk,bunun sorumlularından hesap soramazsak dünyada ahiret de bize haram olsun

Avatar
hidaye percem 2 yıl önce

yahu siz nasıl insansınız davayı bu hale düşürdüüz hala konuşuyorsunuz 80 den 40adüşürdünüz hala oparelelci buparelelci başka bişe yok siz hiçmi vatadaşın arasına inmiyormusunuz gnel merkezi kimse çalmaz yazık ediyorsunuz

Avatar
feyzullah keskin 2 yıl önce

bahceliden baska adam mi yok siz neyin kafasini yasiyorsunuz molozlar ve siz neyin ülkücüsü sünüz anlamak güc....15 secim oldu erkek cikmadi icinizden koltuga yapistiniz....oyun deyip ülkücüleri siz böleceksiniz....degisim olmadan secime gidersek barajin dibine cökecez siz bunu acik ve net biliyorsunuz....demekki oyun bahceli ve ekibidir....ülkücüleri akpkk secmeni koyunlarla karistirmayin ülkücü neyin ne oldugunu ögrendi degisim sart.........