MHP Trabzon İl Başkanından Akillere Tepki

 

MHP Trabzon İl Başkanı akil insanlar heyetinin Trabzonda yaptığı toplantıya katılımının engellenmesini sert bir dille eleştiren bir basın açıklaması yaptı.Demeli akil insanlar hakkındaki iddiaları gündeme bomba gibi düştü.
Demeli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;     
                                            
İhanet süreci kapsamında İmralı canisinin belirleyip seçtiği ve önerdiği “ akiller heyeti  “ dün gizlice şehrimize gelmişlerdir.  Türk devletinin varlığına son vermek isteyen hainlerin oyunları ile karşı karşıyayız. Emperyalizmin Türkiye’yi bölmeye niyetli olduğunu ve bu hedefe ulaşmak için her türlü oyunu  mübah gördüğünü anlıyoruz.Başından beri söylüyoruz; İhanet projesi, Türkiye’nin bölünme projesidir. İhanet çetesinin ve akil gurubunun görevi Türk milletini, Türk Devleti’nin bölünmesine ikna etmektir.

AKİLLER TRABZON’DAN NEDEN KAÇTI?

Akillerin söz ve söylemleri bizler için asla sürpriz olmamaktadır. Akil olarak seçilen insanların özellikle seçildiğini biliyoruz. Kim olduklarının farkındayız. Bunlar PKK’yı terör örgütü, İmralı canisini katil olarak görmüyorlar. İmralı Canisine “bebek katili” denilmemesini savunuyorlar. Akillerin ortak özelliği Türk devletinin kuruluş felsefesine ve kurucusuna karşı olmaktır. Türk Devleti’ni tarihin karanlıklarına gömmek için, sabırla ve öz veriyle çalışıyorlar.

Trabzon’a gelen ihanet gurubundan birisi “Ölen PKK’lıların da şehit sayılmasını teklif etmiş. Buradan akillerin başı olan sayın başbakana soruyorum?..Özel temsilcinizin bu görüşüne katılıyor musunuz? Ölen PKK’lıları da şehit kabul edip, ailelerine maaş bağlayacak mısınız?

AKİLLERİN DERDİ TÜRK MİLLETİ İLE

AKP sözcüleri ve Sayın Başbakan Milletin büyük çoğunluğu “çözüm sürecini” destekliyor diyor.    Madem halk akilleri destekliyor neden “akilleriniz” Trabzon’a gelip uzun sokakta şöyle bir tur atıp, meydan parkında hakla birlikte çay içmediler, sohbet etmediler ?…Neden korkuyorlar?…Kimden kaçıyorlar?

“Biz milletle hasbıhal etmek için bulunmuş bir heyetiz” diyorlar ama ortada millet yok. Bunlar kiminle konuşuyorlar? Hangi milletle hasbıhal yapıyorlar?  Belli değil. MHP il başbakanı olarak dün o toplantıya katılmak istedik. Biz oraya akilleri dinlemek  ve  sorularımızı sormak ve Trabzonlular adına cevapları duymak amacıyla oraya gittik. Fakat buna izin verilmemiştir.  Akil adamların teröristlerle sorunu yoktur. Bölücülerle problemleri yoktur. Bunların derdi  Türk milleti ile, Türk Milliyetçileri ile….Yaptıkları, yüzlerce koruma ordusunun arkasında gizlice bir otele girmek, terör örgütünün sözcülüğünü ve savunuculuğunu yapmak ve Türk Devleti’ne küfretmektir.

Dün “Akilspor kafilesi” Trabzon halkından korkmuştur. Ve kaçmışlardır. Trabzon’a haber verilmeden gelinmiştir. Tam bir karartma uygulanmıştır. Bölücü sözcülerinin şehrimize gelişleri milletimizden gizlenmiştir. Başbakan,  görsün diye yüzlerce korumanın eşliğinde sadece görüntü verilmiştir. Bak işte Trabzon’da  da toplantı yaptık denilmiştir.. Sadece resim çekilmiş ve ihanet merkezlerine postalanmıştır.   Bütün illerimiz gibi Trabzon’umuz ihanete geçit vermemiştir.  Ahlaksız teklif Trabzon halkında karşılık bulmamıştır, asla bulmayacaktır. Trabzonlular ülkenin bölünmesine ve devletin parçalanmasına razı olmayacaktır…

Trabzonlular omuzlarında  tabut izleri ile dolaşıyor Sayın Başbakan…Şehitlerimiz var..gazilerimiz var…dul ve yetimlerimiz var….Acımız var. Onurumuz var, şerefimiz var..BDP deyince, PKK deyince kan beynine fırlayan insanlarımız var. Bu milletin damarlarıyla oynamayın…Yeter artık…Bu ihanet sürecine bir son verin …Trabzon’a “akil diye gönderdiğiniz adamlarınız geliyor ve Mehmetçiği şehit eden canilerinde şehit sayılmasını teklif ediyor. Milli devletten bıktıklarını ve Türk devletini yıkacaklarını söylüyorlar. Milletçe bu kepazelikleri yaşamak zorunda mıyız?

TAVUK ÇİFTLİĞİ YÖNETMİYORSUNUZ

Herkes aklını başına alsın...Tavuk çiftliği yönetmiyorsunuz..Beş bin yıllık devlet geleneği olan bir milletin devletini yönetiyorsunuz…Oyuncak değil bu işler…Ya Türk’e yakışır bir yönetim sergilersiniz ya da def olup gidersiniz…Türk milletinin geleceği üzerine kumar oynayamazsınız..…Buna  ne hakkınız var?…Ne hakkınız var bu milletin onuruyla, şerefiyle, haysiyetiyle alay etmeye…Ne hakkınız var bu milletin başını eğmeye…Kendiniz akıllı milleti saf yerine koymaya çalışmayın...Yapılan ihanetleri milletimize hazmettirmeye uğraşmayın…

Bilinsin ki; Bu millet, bu vatanı, arsa alır gibi, para verip almamıştır. Kupon toplayarak elde etmemiştir. Bu toprağın bedeli, bin yıldır Türk milletinin kanı ve canı ile ödenmiştir. Türk Devleti Mustafa Kemal’in önderliğinde Türk Milleti’nin azmi, iradesi ve özveriyle kurulmuştur. . Devletin adı özellikle- Türkiye Cumhuriyeti- olarak konulmuştur. Türkiye, Türklerin vatanı demektir. Devletimiz kurulurken laik demokratik bir hukuk devleti olarak kurulmuştur. Fakat bundan öte bu devlet bir “Türk Devleti” olarak ilan edilmiştir ve ebediyete kadar da böyle kalacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Devletimizin tepesinde oturup, devleti nasıl yıkacağının planlarını yapan hainler bilmelisiniz ki asla başarıya ulaşamayacaksınız.  Türklüğün ve Türk Devleti’nin  yok olduğunu görmek isteyenler kıyameti bekleyeceklerdir. Türk milleti bölünmez, ayrılmaz ve parçalanmaz bir bütündür. PKK ve bölücülere rağmen Türk Milleti varlık ve birlik yolundan ayrılmayacaktır.

KURULAN TUZAKLAR GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞTIR

İnanıyoruz ki bu millet bir defa daha kanmayacak ve aldanmayacaktır. "Çözüm" denilerek   ülkenin bölünüp lime lime edilmesine "dur' diyecektir. Çok iyi biliyoruz ki karanlığın en zifiri olduğu saat, sabahın en yakın olduğu saattir. Türk milleti oynanan oyunların farkına varmıştır. Kurulan tuzaklar gün yüzüne çıkmıştır. Bu zor günleri aşacağımızdan zerre kadar şüphemiz yoktur. Mutlaka ihanetinde bir son kullanma tarihi vardır. O tarih yakındır. Bu milleti manga tabakasına gömseler bile oradan fırlayıp çıkacaktır. Anadolu ebediyen Türk Yurdu kalacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin birliğinin ve beraberliğinin temel harcı, bin yıllık kardeşliğinin sigortasıdır. Geçmişte de böyleydi, bu günde böyledir. Ne Mutlu Türk’üm diyene

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.