MHP'de Yeni Atamalar Gerçekleşti

 MHP Elazığ il Kurucu Yönetim Kurulu'na Oğuzhan Demir,  Samsun il Kurucu Yönetim Kurulu'na Taner Tekin, Tokat il Kurucu Yönetim Kurulu'na Onur Çalışkan, Kırklareli  il Kurucu Yönetim Kurulu'na Hakan Akten, Bayburt il Kurucu Yönetim Kurulu'na Bekir Kasap, Gümüşhane il Kurucu Yönetim Kurulu'na Nadim Aydın, Uşak il Kurucu Yönetim Kurulu'na Muhterem Kuruçay, Elazığ Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu'na Niyazi Ridvan Kaya, Bayburt Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu'na Hüseyin Yıldırım, Gümüşhane Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu'na  Mahmut Bilal Özdener, Uşak Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu'na Çetin Tuncer atandı."

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, partisinin Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum il teşkilatları ile Elazığ, Bayburt ve Gümüşhane merkez ilçe başkan ve yöneticilerinin görevden alındığını, yerlerine yeni atamaların yapıldığını açıkladı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, Teşkilatlarımızın yönetim kademeleriyle ilgili yapılan değişiklikler hakkında yaptıkları yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti:
 
"Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi'nin Elazığ il Kurucu Yönetim Kurulu Oğuzhan Demir Başkanlığı altında, Samsun il Kurucu Yönetim Kurulu Taner Tekin Başkanlığı altında, Tokat il Kurucu Yönetim Kurulu Onur Çalışkan Başkanlığı altında, Kırklareli  il Kurucu Yönetim Kurulu Sayın Hakan Akten Başkanlığı altında, Bayburt il Kurucu Yönetim Kurulu  Bekir Kasap Başkanlığı altında, Gümüşhane il Kurucu Yönetim Kurulu  Nadim AYDIN Başkanlığı altında, Uşak il Kurucu Yönetim Kurulu Sayın Muhterem Kuruçay Başkanlığı altında, Elazığ Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu Niyazi Ridvan Kaya Başkanlığı altında, Bayburt Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu  Hüseyin Yıldırım Başkanlığı altında, Gümüşhane Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu  Mahmut Bilal Özdener Başkanlığı altında, Uşak Merkez ilçe Kurucu Yönetim Kurulu Çetin Tuncer Başkanlığı altında tüzüğümüzün 34. maddesi uyarınca yeni yönetimler oluşturulmuştur."
 
GÖREVDEN ALINAN İL VE İLÇELER


MHP Başkanlık Divanı, partinin Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum il teşkilatları ile Elazığ, Bayburt ve Gümüşhane merkez ilçe teşkilatlarını,  görevden alındı ve yerlerine yeni atamalar yaptı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum İl,  Elazığ Merkez, Bayburt Merkez, Gümüşhane Merkez İlçe Teşkilatları ve Elazığ İl Başkanı Abdulvahap Erdem, Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, Çorum İl Başkanı Bekir Çetin, Elazığ Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Or, Bayburt Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Okutmuş, Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı Nurgül Özener  haklarında yaptıkları yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti:
 
"Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum İl,  Elazığ Merkez, Bayburt Merkez, Gümüşhane Merkez İlçe Teşkilatları, MYK'nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatılmıştır. Bu karar 22/02/2016 tarihinde il başkanlıklarına ve Valiliklere bildirilmiştir.
 
Tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince disiplin işlemleri de devam etmektedir. Kesin kararın verilmesi akabinde kamuoyu bilgilendirilecektir."
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
göktürk bozkurt 5 yıl önce

birisi bana şunun cevabını versin özellikle de ve mümkünse buradaki genel merkez beslemeleri tetikçilerinden rica ediyorum bu genel merkez hangi gerekçeyle neye dayanarak il ve ilçe başkanlarını görevden alıp teşkilatları kapatıyor ? başta burada parti tüzüğü ve maddelerini kopyalayıp yapıştıran çakma gazeteci olmak üzere cevap verin !!!! genel merkez parti tüzüğüne dayanıp bu Allahsızlığı yapıyor değil mi ? peki aynı genel merkez parti tüzüğüne dayanarak tüzük ve yasalara uygun imza toplayan ülkücü iradeye neden mahkeme kapılarını gösteriyor ? Neden tüzüğe uymuyor ? Bu nasıl bir Allahsızlıktır ? Bu nasıl bir ahlaksızlıktır ? Bu nasıl bir aymazlıktır ? Hiç utanmıyorsunuz değil mi ?

Avatar
Yusuf Orhan 5 yıl önce

yeni koltuk heveslilerine, yola çıktıklarını yarı yolda satanlar, yarın senide satacaklarını biliyormusun, seçimle gelen, atanmıştan daha asildir, unutmayın ...

Avatar
bir_okur 5 yıl önce

sayın editör, yanlış resim kullanmışsın. resimde 4-5 bayrak olmalıydı. bahçeli, çetin, öztürk, yalçın, adan'ı temsilen. artık meydanlarda o kadar bayrağı sallayacak adam bulunamayacaktır.

Avatar
T.Alabay 5 yıl önce

gerçekten insan bu kadarmı koltuk sevdalısı olur anlamadım, yazıklar olsun genel merkezin hepsine genel başkandan en alttakine kadar. yıh olsun sizin alayınıza

Avatar
T.Alabay 5 yıl önce

gerçekten insan bu kadarmı koltuk sevdalısı olur anlamadım, yazıklar olsun genel merkezin hepsine genel başkandan en alttakine kadar. yıh olsun sizin alayınıza

Avatar
hun 5 yıl önce

Bu Millet sizi Affetmeyecek
Liderlik vasfı her insanda olmadığı için bu günler yaşanıyor
Gerçek bir lider kendi zaafları için liderlik yapmaz gerekirse Milletinin istediği için mevkisinden vazgeçebilenler liderdir vazgeçmeyenler ise asla lider olamaz çünkü Milletinle ters düşen liderlere diktatör denir diktatörlerin arkasından da zadece zorunlu olanlar gider Ülkücülerde ise hiç bir zorunluluk yoktur ne mevki ne başkanlık ne beklentileri vardır