Büyükataman;Amaç MHP'siz Meclis,MHP'siz Türkiye'dir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AKP Genel Başkanlığına ve Başbakanlığa atanan Sayın Davutoğlu ilk açık hava toplantısını düzenlediği Konya’da, sabık Başbakan zamanında siyasi kapkaççılığı adet haline getiren AKP’nin yeni dönemde de bu yöntemine devam edeceğinin sinyallerini vermiştir.

Taşeron Başbakan, bir öncekinden bilinen riya ve takiye özelliklerinin ötesine geçerek bir nüfuz simsarlığı tiyatrosunun aktörü olarak Türk milletinin karşısına çıkmış, ahlaki ve vicdani ölçü tanımadan, bütün yalan ve riya malzemelerini kullanma politikasına ara vermeden devam edeceğini açıkça belirtmiştir.

Bir önceki Başbakan, Davutoğlu’nu atarken üç önemli kriterden söz etmişti. Bunlardan birincisi sözde açılım projesindeki kararlılık, diğeri yeni anayasa, üçüncüsü ise paralel yapıyla mücadele edilmesiydi. Söz konusu kriterlerden açılım ihaneti ile bu ihaneti yasal çerçeveye kavuşturacak yeni anayasanın hazırlanması sürecinin sonucunda oluşturmayı hedefledikleri bölünmüş, atomlarına ayrılmış, birlik ve beraberliğin tırpanlandığı sözde “yeni Türkiye” hedefinin önünde, vatansever kadroları, büyük ve bağımsız Türkiye ülküleri ile mermerden bir kale gibi durmakta olan MHP’yi, karıştırma ve siyaset dışı bırakma gayretlerine başlamıştır.

AKP şimdi yeniden kurguladığı bu hedeflere ulaşmak için, MHP’yi saf dışı bırakarak milliyetçi-ülkücü oylarla anayasayı değiştirecek çoğunluğu sağlamayı amaçlamaktadır. Amaç MHP’siz meclis, MHP’siz Türkiye’dir. Bu yönde hükümet tüm imkânlarını seferber etmiş durumdadır.

 

Bu konuda bir gazetemizde yer alan “RTE’nin, MİT’e MHP’yi karıştırın” şeklinde talimat verdiğine dair haberi yer almasına rağmen şu ana kadar adı geçenlerden bir açıklama gelmemiş olması manidar değil midir?

Dava arkadaşlarımıza katil, faşist, mafya bozuntusu, kovboy, kafatasçı, şerefsiz diyen; sonra da başı her dara düştüğünde “MHP’li kardeşlerim” diyen AKP’nin zihniyetini, akıllarınca tasfiye etmeye çalıştıkları bir ve beraber olan MHP yönetimi de, MHP tabanı da gayet iyi bilmektedir.

Görünen odur ki; “iktidar için papaz elbisesi bile giyerim” diyenin yolundan gidenler, bu yolda ondan ziyadesiyle etkilenmişlerdir. Çünkü bunların tek derdi oy, tek amacı iktidardır. Bunları elde ettiklerinde ise tek dostları bölücübaşı ve tek düşmanları ise Türklük olmaktadır.

Sergilenen çadır tiyatrosunun orta oyuncusu bilmelidir ki; Milliyetçi Hareket’in argümanlarını sözde kullanmakla milliyetçi olunmaz. Birilerinin eline pankart tutuşturup “Türkmen Beyi” yazdırmakla Türkmen Beyi olunmaz. Türkmen Bey’i olmak için öncelikle kendini Türk hissetmek bunu rahatlıkla söyleyebilmek ve Türk’e ait olan hasletlerden değil uzak durmak bunları hayatının bir parçası yapmak kısaca kendini, varlığını Türk varlığına armağan etmek gerekir.

Dün milliyetçiliği ayakları altına aldığını söyleyenlerin, ülkücü katillerini milletvekili yapanların kuklaları, bugün utanmadan milliyetçilikten dem vurmaktadır. Temeline dinamit koyduğu milli değerlerimizi kullanarak oy avcılığına çıkanlara, bunca hakareti ettikten sonra çıkıp “MHP’li kardeşlerim” diyenlere mutlaka MHP’lilerin şöyle bir cevabı olacaktır:

“Bacısız, kardeşsiz kalsam da garip,

Satılmışa kardeş olamam varıp,

Camide ön safta karargâh kurup

Kul hakkı yiyene kardeş mi diyeyim?”

Türk devletlerinin parçalanması için Çinlilerin, bizim bilmediğimiz propaganda yöntemlerini kullandıkları sonradan ortaya çıkmıştır.

Çinli General Sun-tzu'nun bu konuda bir kitap yazdığı da bilinmektedir. Bu kitabında bazı öneriler sunmaktadır:

* Hasım ülkelerde iyi olan şeyleri gözden düşürünüz.

* Hakanların başarılarını küçük göstererek şöhretlerine gölge düşürünüz.

* Adi ve aşağılık kişilerin işbirliğinden yararlanınız.

* Düşman halkın kendi aralarında olan uyuşmazlık ve kavgalarını yayınız.

* Hasmınızın geleneklerini gülünç hale getiriniz.

Çinli Generalin kitabındaki bu taktikler size de tanıdık geldi mi?

AKP’nin ırkçılar, kafatasçılar, teröristler, kovboylar, hayvanlar, katiller, Fatiha bilmeyenler, namaz kılmayanlar, morg bekçileri, şehit istismarcıları, kandan geçinenler, maneviyatsızlar sözleriyle küfürler yağdırdığı milliyetçi-ülkücü hareketin muhterem mensupları, Türk milletinin güvencesi, Türkiye’nin kardeşlik harcı, Türk vatanın son umududur.

Türk milleti, AKP’nin utanmadan sergilediği bu siyaset kalpazanlığının, bu milli irade dolandırıcılığının gerçek nedenlerini ve arkasındaki çirkin yüzü elbette görecek ve hükmünü verecektir. Milliyetçi Hareket yandaş medya gücünü aşarak, AKP’nin yaydığı fesadı ve seferber ettiği kamu gücünü yararak, anket kuruluşlarının düzmece raporlarını yenerek, küresel çevrelerin kışkırtmalarını boşa çıkararak karartma kampanyalarından Yüce Allah’ın izniyle çıkarak tek başına iktidar olacaktır.

Türkiye ve MHP üzerine hesap yapanlar bilmelidir ki; Türkiye’de, Milliyetçi Hareket de sahipsiz değildir. Bize benzeyip bizden olmayanlar, kökü içerideki dış mihraklar bedeli ne olursa olsun amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türk milliyetçileri oynanan rezil oyunun farkındadır. Ülkücüler, Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin yok edilmesine asla izin vermeyecektir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
birol gür 4 yıl önce

su uyur da hani sende uyursan yandığının resmidir.önemli olan senin uyanık olman.yorulduk arkadaşın, kimi zaman parti içi düşman icat etmekten, kimi zaman parti dışı düşman icat etmekten.korkular üzerine gidilirse bertaraf olur.mesele üzerine gidecek gücün varsa. mhp üzerinde kurulan bir oyun varsa kelimelerle bu oyun bozulmaz.oyunu bozmanın kuralları bellidir."savaş" meydanında olmak birinci kuraldır, ikincisi yeterli ve kaliteli ordu kurmak, üçüncüsü "silah" kalitendir.bu üçünde de yetersiz kalırsan kelimelere sığınırsın.

Avatar
HALK DOĞRUSÖYLER 4 yıl önce

Bakın aşağıda arkadaş yazdı dğruları okuyun ve öğrenin,,,şunu da iyi bilin kimse sizi meclis dışında bırakamaz ama siz kendinizi bırakırsınız ve bu gidişle bırakacaksınız ,,,öyle millete fırça atarak bu işler olmaz ,,,,,size bu millet neden oy vermiyor bilmiyormusunuz ,,,,bir muhalefet her girdiği seçimi kaybedermi???yahu muhalefet oy kaybetmez ki,,,,iktidar yıpranır ,,,ama sizler öyle bir muhalefetsiniz ki ,,,bu milleti akp ye mahkum ettiğiniz gibi bir de chp ye payanda ettiniz,,,,ve çok acıdır ki her girdiği seçimi kaybeden bir muhalefet hala o koltuklarda oturabiliyor ve de hala akp bizi meclis dışına itecek diyebiliyor ,,,,yazık ya insan üzülüyor ,,,arkadaş ALLAH aşkına kendinizi bir sorgulayın ne olur,,,bir bakın yahu bu millet bize neden oy vermiyor??? istanbulda üç milyona yakın insan sandığa gitmedi,,,sizin hiç mi danışmanlarınız yok ,,olanlar sizleri kandırıyor ,hiç mi sokakta dolaşmazsınız ,,,akrabalarınızdan size hiç mi sitem gelmez,,,,yoksa koltuğun sıcaklığı bütün bunları örtüyormu???? bu halinizle zaten meclis dışında kalmalısınız hakediyorsunuz ,,halkın sağduyusu her zaman doğrudur ,,,sizler YANLIŞTASINIZ.......

Avatar
DOĞRU TEKTİR 4 yıl önce

yorumları yayımlayamamanız gerçekleri örtmüyorki,,,,gerçekleri bilin de gerisi önemli değil ,,,yani akıbet bu şekilde çok zor ,,,,,bir yerde çok ciddi yanlış var,,,en hafif kelime yanlış.!!!!!!