Bakın Bakanın PİNTİ oğlu nerede oturuyor

AY­LIK Kİ­RA­SI 60 BİN TL

Ba­rış Gü­le­r’­in “pa­ra say­ma ma­ki­ne­si­” ile pa­ra say­dı­ğı, 6 çe­lik ka­sa­nın ol­du­ğu Gök­ka­fe­s’­te­ki ev, İs­tan­bu­l’­un muh­te­şem Bo­ğaz man­za­ra­sı­na ha­kim ve ay­lık ki­ra­sı 20 bin eu­ro­dan ya­ni 60 bin li­ra­dan baş­lı­yor!
İçiş­le­ri es­ki Ba­ka­nı­’nın, “Oğ­lum pin­ti­dir. İş­ye­ri ka­pa­nın­ca, ka­sa­la­rı eve ta­şı­dı­” de­di­ği o ev var ya “pin­ti­” bi­ri­nin de­ğil, tam ak­si­ne pa­ra için­de yü­zen bi­ri­nin otu­ra­bi­le­ce­ği bir ev…

HE­Dİ­YE PA­KET­LE­Rİ

Gök­ka­fe­se gi­dip, kom­şu­la­rı­na so­ru­yo­ruz. Al­dı­ğı­mız ya­nıt il­ginç:
“Sa­yın İçiş­le­ri es­ki Ba­ka­nı­mız, sık sık bu eve ge­lir­di. Da­ha öte­si, ge­len he­di­ye pa­ket­le­rin ar­dı ar­ka­sı ke­sil­mez­di­”.
Bu ara­da, Ba­rış Gü­le­r’­in sat­tı­ğı be­lir­ti­len vil­la­yı; “ne za­man ve ka­ça al­dı­ğı, ki­me, ne za­man kaç li­ra­ya sat­tı­ğı­nı­n” ya­nı­tı­nı da bek­li­yo­ruz.
Sa­de­ce bun­la­rı de­ğil, son 5 yıl­da ver­gi da­ire­si­ne kaç TL ka­zanç bil­dir­miş, “e­vin­de 6 çe­lik ka­sa­” ve “pa­ra say­ma ma­ki­ne­si­” bu­lun­dur­ma­sı­nı ge­rek­ti­ren işi­nin ne ol­du­ğu­nu da açık­lar mı?
Bo­ğaz man­za­ra­lı Gök­ka­fe­s’­te, pa­ra say­ma ma­ki­na­sı ile pa­ra say­ma ve çe­lik ka­sa­lar.
Ba­rış, sen ger­çek­ten ne iş ya­pı­yor­dun?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.