Bahçeli:Her insan muhterem,her hane mahrem ve bunlara mudahale haramdir.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli'nin gündeminde Başbakan Erdoğan'ın öğrenci evlerine yönelik sözleri ve Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un vatandaşa küfrü vardı.

HEDEF CEMAAT YURTLARI MI?

Bahçeli, öğrenci evi tartışmalarına ilginç bir iddiayla katıldı. Öğrencilerin büyük bir kısmının cemaat ve vakıf yurtlarında kaldığının altını çizen Bahçeli,"Dersanelerden sonra sıra cemaat yurtlarına mı geldi? Başbakan Erdoğan acaba cemaat ve vakıf yurtlarından da mı rahatsızdır?" dedi. 

AKP VALİSİ MECZUP GİBİ...

Bahçeli, 10 Kasım'da kendisini protesto eden vatandaşa "Gavat" diyen Adana Valisi Coş'a "AKP Valisi bir meczup gibi terör estirmiştir" dedi.

Bahçeli'nin konuşmasının satırbaşları şöyle...

BAŞBAKAN NE YAPARSA YAPSIN

Türk milleti damarlarından akan tertemiz kanıyla egemenliğin hakkını verecek kötülerin hakkından gelecektir. Baaşbakan ne yaparsa yapsın bin yıllık hukukun önüne geçemeyecektir. Demokraside sık sık bahsetmek kimseyi demokrasi şampiyonu yapmayacaktır. Türkiye’nin bugünkü ortamında tam bir kavram kargaşası tam bir kelime anarşisi yaşanmaktadır.

YANDAŞ OLMAYANIN BAŞI EZİLMELİDİR

Millete diş bileyen odaklar demokrasi savunucusu olarak gösterilmektedir. AKP hükümeti döneminde Türk milleti acı verici propagandalara maruz bırakılmıştır.
Terörün kökü kazınsın demek şehitlerin gelmesine göz yumuyorsunuz demeksiniz anlamına getirilmiştir. Başbakan’a itiraz ediyorsanız demokrasi karşıtısınız demektir anlamına getirilmiştir. Bu anlayışa göre yandaş olmayan herkes karşı kutuptadır ve başı ezilmelidir.

PİMİ ÇEKİLMİŞ BOMBA

AKP’den memnun olmayan kim varsa ya faiz lobisinin ya da Türkiye’nin kötülüğünü isteyen mihrakların kontrolü altındandır. Başbakan Erdoğan kendisine oy vermeyen herkesi tehdit olarak görmeye başlamıştır. Vehimlere yakasını kaptırmış mantığını kurban vermiştir.
Bu zihniyet aynen pimi çekilmiş bombaya dönmüştür. AKP’ye verilen oyla Başbakan’ı şımartmış gerçek yüzünü ortaya çıkartmıştır. Türk milleti Başbakan Erdoğan’a oğluna altıncı gemiyi alsın diye yetki bahşetmemiştir.

ZAVALLI VALİLER

Başbakan hakaret çıtasını yükseldikçe partisinin il başkanı gibi davranan bazı zavallı valiler de durumdan vazife çıkarmışlardır. Kraldan fazla kralcı bürokratlar vatandaşa baskıda ölçüyü aşmışlardır. Adana’da yaşananları üçüncü dünya ülkelerinde bile nadiren rastlanmaktadır.

TENCERE KAPAK GİBİ

AKP Valisi bir meczup gibi terör estirmiştir. Adana’nın başına musallat olan bu zat sokak dövüşçüsü midir derebeyi, midir?. Kalabalıkların üstüne hakaretle ağza alınmayacak galiz ifadelerle yürüyen bir devlet görevlisine Adana müstehak değildir ve olmamalıdır. Başbakan ve Valisi tencere ve kapak misali birbirini bulmuş millete şiddet dolu sözlerde hevesle buluşmuştur. Başbakan Erdoğan hükümeti Adanalılardan özür dileyerek gerekli idari tasarrufu yerine getirmelidir.

KARAKTERLİ İNSAN POZLARI VERMESİ...

Bugün Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri konut yetersizliği diğeri de sağlıklı gıda ihtiyacıdır. Türk gençliği de bunları yakında hissetmektedir.
Başbakan öğrencilerimizi yaralayan ve zan altında bırakan ifadeler kullanmıştır.
Başbakan’ın grup toplantısında ‘karakteri farklı bir siyasetçi’ olduğunu söylemesi üzerinde durulması gereken bir durumdur.

ARINÇ'I KUM TORBASINA BENZETTİ

Başbakan yardımcısını kum torbasına çevirmiştir. Yaşadıklarımız işarete etmektedir ki Başbakan’ın bir dediği diğerini tutmayan sayısız konuşması vardır. Bir başbakan iki Erdoğan denilirken kast edilen de budur. Başbakan Erdoğan bal gibi, gün gibi bir gün söylediklerini ertesi gün inkar eden bir siyaset cambazıdır. Muhataplarına karakterli insan pozları vermesi nafile bir uğraştır.

 

 

ÖĞRENCİ EVİ

Denizli'de kız öğrenciler erkeklerle birlikte kalıyor. Bu muhafazakar yapımıza yakışmaz. Valiye söyledim gereğini yapacak.

Yardımcısını kum torbasına çevirdi. Başbakan'ın kendisini üstü süte yalanlayan, bir dediği diğerini tutmayan sayısız açıklaması vardır. Bir başbakan iki erdoğan denilirken sanırım denilen budur. İnkar ve yalanlar... Yok demedim yok görüşmedim sözler her fırsatta şahsını inkar etmiştir.

Başbakan Erdoğan bal gibi belgeli ve şahitli bir şekilde inkar edilen, itibar edilmez bir siyaset cambazıdır.

Başbakan Erdoğan yurtta kalamayan tüm üniversite öğrencileri zan altında bırakıp, aba altından sopa göstermiştir. Öğrenci evleriyle ilgili gerekli tedbirlerin alınacağını söylemiştir. Öğrenci evlerine barınma yerleri temin etmek hükümetin görevidir. Terör örgütüne oluk oluk para akıtırken, IMF'ye borç vermekten bahseterken öğrencilere barınma hakkı tanımamıştır.

Başbakan Erdoğna Türk ailesinin ahlak ve geleneklerin idrak edememiştir. 

Yurtta kalamayan milyonlarca öğrenci nerede kalacak? Parklarda mı kalacak? Yurtta kalamayan öğrenciler, kira külfetiyle başadebilmek için birlikte ev tutmaktadır. Türkiye'deki değerli bir çok şahsiyet bu şekilde okumuştur. Öğrencilerimiz değişik türden cemaat, vakıf evlerini tercih etmektedir. Milletimize hizmeti geçen çok sayıda saygın isim kalmıştır. Bu cemaat yurtlarından da mı rahatsız. Cemaat üzerinden yürüyen rahatsızlık dersanelerden sonra cemaat yurtlarına mı geldi?

Üniversitelelerin bütün sorunları bitti de sıra öğrenci evlerine mi geldi. Gençleri ahlaksız bir şekilde tasvir etmeye ne hakkı vardır?

Türk gençliği ahlaklı ve şuurludur. Her ailenin üniversitede oukyan bir çocuğu vardır. Hiçbi aile çcuğuunn gayri meşru hayat içinde bulunmasına izin vermeyecektir. Konut dokunulmazlığını, özel hayata saygı gösterilmesini düzenleyen anayasa maddesini çiğnemiştir. Sanki tüm evlatlarımız karmakarışık ilişkilerin içindedir. Erdoğan soru soran gazetecilere bile ateş püskürmüştür.

AKP'nin içi bu tartışmayla çatlamıştır.

Erdoğan kadim arkadaşlarına bile peşin hükümlüdür. En yakınındaki ateşe atmaktan bile çekinmemiştir. Öğrenci evlerine baskınlar düzenlenmiştir. Denizli, Afyon, İstanbul, Eskişehir polis ahlak devriyesine çıkmıştır. Bu ayıptır, razelettir, insafsızlıktır.

Öğrenci evlerinde sanki zevki sefa içindedir. Gezi Parkı'ndon ODTÜ'ye gençlerin eleştirilere dayanamayan hükümet karşı harekete geçmiştir. 

Maksat türk gençliğini sorgulatmaktır.

Aklı fikri milletin özel hayatında olan, onu bunu izleyen dinleyen birisinden baybakan olması hicap vericidir.

Başbakan kürtajdan çocuk sayısına kadar hayatın her alanına göre kabadır. Özel hayata saldırı Kur'an'a ve sünnete aykırıdır.

Öğrenci ve ailleerden özür dilemelidir.

DİYARBAKIR'DAKİ ERDOĞAN-BARZANİ GÖRÜŞMESİ

Başbakan Erdoğan'ın bu ziyareit çok tehlikelidir. 4 parçalı Kürdistan'ın güney parçasının lideri Barzani'nin erdoğan tarafından karşılanması vahimdir.

Kürdistan şerefine sıra gecesi mi düzenleyecek. İhanet süreciyle ilgili güven mi tazeleyecek. Diyarbakır'daki sinsi görüşmenin ihanetin yeni şekli olduğu açıktır. Peşmergeyle Diyarbakır'da görüşmemesi gerekir. Erbil'e gidip orada kalmasının hiçbir engeli yoktur. Türkiye başındaki müsibetten kurtulacaktır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
damdaki kemancı 5 yıl önce

tüm muhalefetime ve zaman zaman eleştirmeme rağmen, şu anda memleketin en aklıbaşında ve samimi " LİDER " i sayın DEVLET BAHÇELİ dir. DOĞRUYA DOĞRU

Yurtta birkaç can olmazBirden çok vicdân olmaz,Ortaklı cânân olmaz,Lâ-İlâhe İllallah!Gövdelerde Kesret var,Gönüllerde Vahdet var,Fertler yok, cemiyet var!Lâ-İlâhe İllallah!Kalkar, rûhlar bir yerdeOlunca, kalbten Perde;Bir göz doğar içerde!Lâ-İlâhe İllallah!ziya gökalp