Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun arasında afiş kavgası

e­şil­ça­m’­da yıl­lar ön­ce sık sık ya­şa­nan ‘A­fiş­te ki­min is­mi ön­ce ya­zı­la­cak kav­ga­sı yi­ne hort­la­dı. ‘Ev­len Be­nim­le­’ ad­lı si­ne­ma fil­mi için ka­me­ra kar­şı­sı­na geç­me­ye ha­zır­la­nan Hül­ya Koç­yi­ğit ve Ediz Hun ara­sın­da kav­ga çık­tı.

Fil­min tüm ha­zır­lık­la­rı ta­mam­lan­mış­ken çı­kan kav­ga yü­zün­den çe­kim­ler ip­tal ol­du.Bu olay hak­kın­da ilk kez ko­nu­şan Ediz Hun, Hül­ya Koç­yi­ğit ile ara­la­rın­da bir tar­tış­ma ya­şan­dı­ğı­nı iti­raf et­ti. Ye­şil­ça­m’­ın us­ta is­mi şöy­le ko­nuş­tu:

1963’TE DE İS­Mİ ALT­TAY­DI

“Aslında bu ara­mız­da hal­le­de­bileceğimiz bir olay. Biz Hül­ya ile çok film çek­tik. Si­ne­ma­ya ilk gir­di­ğim 1963 yı­lın­da Tür­kan Şo­ray ile bir­lik­te oy­na­dı­ğı­mız film­de de Hül­ya­’nın adı alt­ta ya­zıl­mış­tı. Şim­di bel­li bir ya­şa gel­miş in­san­la­rın böy­le bir şe­ye bo­zul­ma­ma­sı la­zım. Ka­fa­yı ta­ka­cak bir du­rum yok.”

Tatlıya bağladılar

Ya­şa­nan tar­tış­ma­nın kap­ris me­se­le­si ol­ma­dı­ğı­nı be­lir­ten Ediz Hun, “Bu ta­ma­men pres­tij­le ala­ka­lı bir du­rum. Ego me­se­le­si de­ğil. İki ta­ra­fın­da mut­lu ola­ca­ğı bir şe­kil­de olay çö­zül­dü­” de­di. Ün­lü ak­tör, fil­min çe­kim­le­ri­ne 20 Ağus­to­s’­ta baş­la­ya­cak­la­rı­nı söy­le­di.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.