Cübbeli’den IŞİD’e tepki: Bunlar namussuz, şerefsiz
Musul'u ele geçiren, Bağdat'a kuşatan ve Türkiyenin Musul Başkonsolosu ve diplomatlarını rehin alan terör örgütü IŞİD'e en sert tepki Cübbeli Ahmet Hoca'dan geldi.. Ahmet Yesevi Sohbeti'ni bu konuya ayıran Cübbeli Ahmet Hoca herkesi uyardı ve bunlara cihat yapıyorlar diyerek destek verenler cehennemliktir dedi..

İşte o açıklama ve sohbetten bir bölüm; 

"Şimdi Irak eskisinden beter oldu. Zor bir durum. Nedir belli değil. Kıyamet alameti zuhur ediyor..Ne öldüren niye öldürdüğünü biliyor ne öldürülen niye öldürüldüğünü biliyor.. Yani böyle bir iş olabilir mi? Hiç ehli sünnet geleni geçeni tarayabilir mi. Müslümanım diyen müslümanı öldürebilir mi?  , bu nasıl bir oyun, bu nasıl bir dolaptır?  Tutuyorlar çapulcuları onları ordu yapıyorlar.. Bilmiyoruz tabi bu işte şia'nın parmağı var diyorlar. İşte ehli sünnet böyle adamın kafasını keser, böyle yapar Avrupayı, gavurları korkutmak için yapıyorlar yani ehli sünnetten korksunlar, şia'ya yol versinler  diye böyle bir şey duyuyorum..Yani böyle bir durum var; Adamın kafasını kesmişler top oyunyorlar. Böyle birşey hangi kitapta var. Hangi kafire bile bunu yapmak revadır, hangi insana, hayvana böyle bir şey yapmak caizdir diye böyle bir kitapta var mı ya.."


NEFRETLE LANETLİYORUZ.. BÖYLE SÜNNİLİK OLMAZ..

"Bu nasıl bir rezilliktir. Böyle bir sünnilik olur mu? Biz bunları nefretle lanetliyoruz. Nefretle lanetliyoruz, bırak ehli sünnet bunlar. Müslüman olamaz.. Böyle sokakta geçeni tara, sıraya dizerek tara, yak yık.. Böyle birşey olamaz. Türbe düşmanları zaten. . Sahabe-i kiramı kabirlerinden çıkardılar. Burdan duyuyoruz, Yahudi bile olsa, Hiristiyan bile olsa vatandaş ise , sana karşı savaşmıyor, silah çekmemişse öldürürseniz cennet kokusunu alamazlar diyor Peygamber efendimiz.

Sakalı uzatmışlar, suratlarında meymenet bile yok. Gelmiş Niğde'de askerimizi öldürdü.Bi de diyo ki sevap işledim bir gavuru öldürdüm. Sen askeri polisi öldürüyorsün gavurmuş.. Hepimizin çoluk çocuğu askere gidiyor. Böyle birşey var mı?  Bütün dünyayı ehli sünnete düşman etmek için büyük bir oyun ile karşı karışyayız.."

BUNLAR ÇOK BÜYÜK NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZDİRLER

"Bunlar ehli sünnet olamaz, ehli sünnet karınca bile ezemez.. sakın bunlara cihattır,mücahittir, şehittir diye düşünmeyin, samimi söylüyorum helak olursunuz.. O yolda ölürseniz helak olursunuz. Bunlar haricilerin devamıdır, bunlar cehennem köpekleridir.  Bunlar, Hz. Ali'yi bile Allah rızası için öldüren haricilerin devamıdır. Bunlar tekfircidirler. En büyük özelliği hemen kafir damgası yapıştırmaktır..  Bunlar çok büyük namussuz ve şerefsizdiler, bunlarda ırz diye birşey yoktur...  Milletin karısını kızını cariye diye görürler. Biz mücahitiz biz bu yoldayız diyerek herşeyi yapıyorlar.."


-

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
cumali ince 4 yıl önce

MALEZYA’DA “ALLAH” DEMEK YASAKLANDI.

Bilgisayarınızı açtığınızda böyle bir haber başlığıyla karşılaşıyorsunuz. Mağduriyet edebiyatıyla öyle koşullanmışsınız ki Malezya’da Müslümanlara zulmedildiğini düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Hatta bazı duygusal insanların cihad duyguları bile kabarıyor. “Kim Allah’ın adına yasak koyabilir?” diye feryat ediyorsunuz. “Vay kafirler! Allah ve İslam düşmanları! Ellerinden gelse Müslümanlara bir damla su bile vermeyecekler.” diye yorum yapıyorsunuz. Ancak gerçek hiç de öyle değil. Gerçeği haberin devamından okuyalım: “Malezya'daki Katolikler, 2007 sonunda hükümetin, "Müslüman olmayanların süreli yayınlarında Allah kelimesini kullanmalarının yasaklaması" üzerine dava açmıştı. Mahkeme, Hıristiyanların "Allah" kelimesini kullanabileceğine karar vererek, hükümetin bu konudaki yasağının kanunsuz olduğuna hükmetmişti. Bunun üzerine hükümet, geçen yıl Hıristiyanların Allah kelimesini kullanabilmesine izin veren mahkeme kararını bir üst mahkemeye temyize götürmüştü. Mahkemenin, hükümetin "Allah kelimesinin Tanrı'yı ifade etmek için sadece Müslümanlarca kullanılması" kararının anayasal haklara aykırı olmadığına hükmetmesi üzerine Hristiyanlar, kararın bozulması talebiyle üst mahkemeye başvurmuştu. Ülke yargı sisteminin en üst mercii olan mahkeme, Katolik kilisesinin, yerel mahkemenin "Allah kelimesinin sadece Müslümanlar tarafından kullanılmasına" yönelik kararının bozulması için geçen yıl yaptığı temyiz başvurusunu oyçokluğuyla reddetti. Mahkemenin kararı, bazı kesimlerce "Malezya'da fikir ve ifade özgürlüğünün ihlali" olarak yorumlanırken, Putrajaya sokaklarında toplanan kalabalık Müslüman grubu ise kararı sevinçle karşıladı.” ALLAH ALLAH! Demek ki Allah kelimesini yasaklayanlar kafirler değil cahil cühela ve işgüzar tayfasıymış. Akıllarınca cihad yapıp zafer kazanmışlar. Demek ki şovmenler sadece bizde yokmuş; dünyanın her tarafı maalesef onlarla doluymuş…