Akil Adamlar Ataşehir\'e Giremedi

Alik Adamlar Ataşehir'e sokulmadı.


Dün Ataşehir'de toplantı yapmaya çalışan akil adamlar protestolar sonucu toplantıyı iptal etti.


Akil adamların marmara grubunun Ataşehir'de toplantı yapacağı haberi ataşehirlileri ayaklandırdı. MHP Ataşehir ilçe başkanlığı öncülüğünde toplanan halk akil adamları Ataşehir'e sokmadı.


Toplantının yapılacağı otel önünde toplanan 500 kişilik halk "Ataşehir'de akil istemiyoruz" sloganlarıyla prtotesto eylemine başladı.


Toplanan halka hitaben bir konuşma yapan MHP Ataşehir İlçe Başkanı Fatih Çobanoğlu şunları söyledi:


Kıymetli Basın Mensupları, Değerli Ataşehirliler;  

 

Bu memleketin havasını soluyup, suyunu içen, burada doğup burada büyüyen, buranın sevinciyle sevinip, üzüntüsüyle üzülen, milli bir hayat görüşü edinen herkes; Bin yıldır bu topraklarda güven, huzur ve refah içinde yaşamıştır.

 

Sultanların, kumandanların, evliyaların, pirlerin, velilerin, erenlerin, aşıkların en uluları bu topraklarda dolaşmıştır.

 

Fakat asırlar boyunca ortak inancı, kültürü ve kaderi paylaşmak suretiyle milli kimliğini yaratmış aziz Türk Milleti, bugün adeta, tesadüfen bir araya gelmiş kabileler topluluğu muamelesine maruz bırakılmaktadır.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hitabesinde ifadesini bulan; ‘’dahili ve harici bedbahtlar’’ eliyle, üniter yapımız ve milli kimliğimiz pazarlık konusu yapılmak istenmektedir. Kardeşlik hukukumuz ve milli kurumlarımız –adeta- mezata çıkarılmaya çalışılmaktadır.  

 

Terör örgütünün talepleri, iktidar tarafından ‘’demokratik açılım’’ adı altında Yüce Türk Milletine dayatılmakta, İmralı canisinin isteği üzerine oluşturulan 63 kişilik aklı karışık bir heyetle de kendilerinin bile içyüzünü bilmedikleri bu yıkım projesini milletimize anlatmaya çalışmaktadırlar.

 

Bilindiği gibi akp hükümeti ve onun malum yandaşları tarafından başlatılan sözde barış ve çözüm sureci adı altında gerçekte ayrıştırma, bölünme ve yıkım projesi olan büyük bir oyun tezgahlanmaktadır.

 

Bu tezgahı sorgulayan ve karşı duranlar gerici-faşist, -sözde- demokratik açılımdan yana olanlar ilerici/halkçı ve akil olarak lanse edilmektedir.

 

Daha vahimi, demokratik açılım konusunda iktidara uyarılarda bulunanlar, terörden nemalanmakla suçlanmakta ve ‘’şehit cenazelerinin sürmesini istiyorlar’’ şeklinde arsız iftiralara muhatap kılınmaktadırlar.

 

Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin, Hükümete sorumluluklarını hatırlatan tüm haklı eleştirilerini ‘’terör üzerinden siyasi rant sağlamaya çalışıyor’’ diye yaftaladılar.

 

Onlara sorduğumuz da, Türkiye Cumhuriyeti Devletini; Dünyanın en güçlü muasır medeniyetler seviyesindeki ülkeleri arasına soktuklarını, ABD başkanının karşısında bacak bacak üstüne atabilecek duruma geldiklerini, İsrail’e bile one minute diyerek susturduklarını, hatta özür dilettirdiklerini bizlere anlatacaklardır.

 

Fakat birde maskenin düştüğü yüz var ki, o da gerçek; 2002 yılında bitme noktasına gelen terörün, on yıldır uyarılarımızı hiçe sayan aymaz zihniyet yüzünden bugün ne yazık ki; Türkiye Cumhuriyeti Devletini üç beş çakal sürüsünün karşısında diz çökmüş ve aynı masada oturarak, istek ve arzularının yerine getirilmesi hususunda tehditler savurmalarına ses çıkaramayacak hale getirilmiş olmasıdır.

 

Cumhuriyetin temel nitelikleri ile milletin temel değerlerini bütün olarak görüp, birbirinin koruyucusu ve tamamlayıcısı kabul eden sağduyulu, sağlam ruhlu insanlar… size sesleniyorum!

 

Bunların İlk etapta amaçları; anayasanın değişmez maddelerini değiştirmeye başlayarak, Türkiye Cumhuriyetini kurucu iki halka, iki milletli bir devlete dönüştürmektir. Sonra eyalet sistemi ve başkanlık sisteminin devamı ile milli ve üniter yapımızı, federal bir yapıya, daha sonra da emperyalist güçlerin planladığı özerk Kürdistanın oluşumunu sağlamaktır.

 

Hepimizin farkında olduğu gibi karanlık güçlerin, vatanımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün üzerinde oynadığı oyunları iyice gün yüzüne çıkmıştır. Akılları sıra bu oyunları bizlere yutturmaya çalışan, 63 aklı karışıkların bir kısmı bugün ilçemize gelmişlerdir. Buradan onlara sesleniyorum; Ataşehir bu oyunlara gelmez. Ataşehir  Dinine,Bayrağına, Şehidine ve Vatanına sahip çıkar.

 

Çünkü, Ataşehir’de çapulcularla mücadele için hazır bekleyen, hiçbir tehtidden yılmayacak, milliyetçi, vatanseverler kaynamaktadır. Çünkü; Ataşehir’de MHP vardır.

 

Biz Ataşehirliler olarak bu aklı karışıklara soruyoruz;

 

Siz akiller neyi anlatacaksınız kendi bulanık kafanızla, gelip Atasehirimizi demi bulandıracaksınız. Ataşehirin buna müsaade  edeceğini mi düşünüyorsunuz?

 

Barış  gelsin kan dursun mu diyorsunuz. Evet Atasehirli de bunu diyor, peki siz bu barışı kimle imzaladınız. Bir yerde savaş mı yaptınız da bizim mi haberimiz yok?

 

Analar ağlamasın mı diyeceksiniz, evet bizde ağlamasın diyoruz. Peki sizin hiç ananız ağladı mı, bir şehit verdiniz mi, kolu bacağı kopan, gözlerini kaybeden gaziniz oldu mu?

 

Bizde zaten bundan sonra olmasın diye uğraşıyoruz mu diyeceksiniz. Peki bağırları yanan analardan helallik alabildiniz mi?

 

Sorarız sizlere Çanakkale de ağlayan anaların, kınalı kuzularının hakları ne olacak, onlar neyin mücadelesini vermişlerdi?

 

 Siz hiç kuva-yi milliye ruhu nedir bilir misiniz? Şerife bacıyı, Kara Fatma’yı, Nene Hatunu, Kazım Karabekir Paşayı, peki Başbağlar Köyünde hunharca katledilenleri, Çukurca da Şehit düşmüş Binbaşı Hasan’ı, Şırnak’ta pusu da kaybettiğimiz Uzman Çavuş Osman’ı, ya Allah yolunda, vatan uğruna savaştığı ve şehit olmayı arzu ettiği halde ölmeyip sağ kalarak gazi olanları, Allah yolunda öldürülenler için ölüler demeyin. Tam aksine, onlar dirilerdir. Bakara suresi 154’cü ayetindeki o dirileri yani binlerce şehit düşmüş Mehmetçikleri tanır mısınız?

 

Ya!!!..Size kalsa milli mücadeleye ne gerek vardı, bandırma vapuru Samsuna hiç çıkmamalıydı, Mavi gözlü sarı saclı hiç gelmemeliydi, zaten Milli mücadele de çok  gereksizdi. Şimdi olduğu gibi Damat Ferit’ler vardı ne gerek vardı mı diyeceksiniz?

 

Bırakın artık bu süreç, çözüm, barış-marış safsatalarını Türk Milleti size kanmaz. Defolup gidin buradan yoksa değil Ataşehir, Türkiye size dar gelir. Uyarıyoruz sizleri!

 

Büyük ve soylu Türk Milleti Anayasanın değiştirilmesine, meclisteki vekalet verdiklerinin, buraya gönderdiği müsvettelere yani kendilerinden daha akıllı olduğunu düşündükleri için gönderdikleri akillere ve Anadolu’da iki milletliğe izin vermeyecektir.

 

Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulurken, o kurucu irade; Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir demiş ve bunu Ne mutlu Türküm diyene ile taçlandırmıştır.

 

O kurucu iradenin yaptıklarını kabullenmek isteyenler kabullenir, istemeyenler fetih şartları ne ise o şartlara ve metodlara yeniden döner. Bunu herkesin iyi bilmesi gerekmektedir.Türkiye Türkler tarafından fethedilmiştir. Türkiye Türkiyeliler tarafından fethedilmemiştir.

 

 Anadolu’da kesintisiz bin yıldır yaşayan ve gelecek bin senede Allah’ın izniyle yaşayacak olan bir tek millet vardır oda Türk Milleti’dir.

 

Tarih defalarca denemesine rağmen, bizi bu coğrafyaya gömememiştir. Tarihin gırtlağından en son Sakarya’da tuttuk ve onu Dumlupınar’da yere vurduk. Kimse Türk Milletinin sabrını taşırmasın, tarihte sabrın taştığında neler olduğunu herkes görmüştür.    

 

Sizleri uyarıyoruz;

 

 Anayasanın ilk dört maddesine dokunmaya kalkan, bu ülkeyi ve milleti ayrıştırmaya çalışan, ecdadımızın mabedlerine, mezarlarına dokunan her kim yada kimler olursa,işte o zaman bu meclisin meşruluğu ortadan kalkacaktır. Bu yüzden; ister 330 oyla, ister 367 millet vekillinin oyunu alarak, Anayasanın ilk dört maddesini değiştirme tevessülünde bulunursanız, bu milletin işte o zaman size karşı tıpkı milli mücadele yıllarında olduğu gibi mücadele hakkı başlar.  Bizden söylemesi!!!

 

Türk Milleti gelişmeleri büyük bir hiddet ve kızgınlıkla izlemektedir. Alttan alttan büyük bir tusunami gibi, milli öfke Türk’ün öfkesi yükselmektedir. Çünkü Türk Milleti bilmektedir ki; Tan atımının en yakın olduğu an, Gecenin en karanlık olduğu andır ve bir gece Tan atarken, Yüce Tanrı Dağın da, Kürşad’ın gür sesi duyulacak; Atlar Ney Irmağında sulansın, Güneş doğduğu yerden karşılansın, emri tekrar edecek gök, toprak, deniz, Bozkurtlar uluyacak bütün Anadolu’dan, bizde sizdeniz, bizde sizdeniz.

 

 

 

Evet bizim çağrımızın muhatabı; Kalbinde zerre kadar vatan sevgisi olan herkesedir.

 

Türk İslam ülkücüleri, Türk Milliyetçileri, Vatan Bayrak sevdalıları;

 

 

 

 

 

Size selâm gönderdi kırk yiğidiyle KÜRŞAD
Sizden haber bekliyor yüz milyon; imdat! imdat!
Hala tevekkülde mi kararlısın yoksa?
Sükut neyi halleder, yaran oyuk oyuksa?

 

Dağdan bağa inenler, yoluma kül döküyor
Benim ayak izlerim taşralı gözüküyor 
Farkına yeni vardım, suçluymuşum ben meğer
Otağımda cellatlar... Kaçmak!.. Bu neye değer!

 

Suçluyum, hainleri gözlerinden tanırım ben.
Bir intizar dinlerim şu toprağın kalbinden.
O ses der ki: Bana -Ey oğul, yazıklar olsun sana!
Mezarımı kirleten, şu mahluka baksana!
Baktım düşmüş hainler gafillerin peşine
Dedim Benim Bozkurt yurdumda, çakalların işi ne?

 

Namus lekesi değil, artık bilinmeli bu!
Asıl leke bellidir, kökten silinmeli bu!
Bir isyan cinnet gibi, bir günkü kâbus gibi
Karşımda Vatan hainleri, yunan gibi rus gibi

İhanet oyununda, peşrev çekenler bu kez
Bilsinler ki bu toprak, hainleri hiç sevmez!
Bugün sabreyleyenler, bir gün bezecekler
Tutup başlarını, taşlarla ezecekler.

 

Atalarımız bize, böyle ****** buyurdu
Ey ecdat sevgisiyle taşan kahraman ordu
Bu hakimler veremez, hükmünü bu celsenin
Hazır olun Bozkurtlar! Hüküm sırası sizin

 

Herkes unutsa da, biz, ne kanlı teröristleri ne de bu çakallara taviz verenleri asla unutmayacağız. Nefes aldığımız sürece bu ülkenin hafızası ve vicdanı olarak haykıracağız. Şartlar ne olursa olsun, ülkemizi bölmek isteyenlere asla taviz vermeyeceğiz. Bu ülkenin askerini, polisini, vatandaşını katleden canilerle ve o canilere alkış tutan hainlerle asla barışmayacağız.

 

Şehitlerimizin anıları yüreklerimize, sevdikleri vicdanlarımıza ve sorulacak hesapları namusumuza emanettir. Sesimizi duyurabildiğimiz herkesi bu çağrının muhatabı haline getirmek üzere gayretimiz sürecektir. Çünkü Ataşehir’de MHP var. Çünkü Türkiye’de MHP var. Çünkü Türkiye’de Türk Milliyetçileri var…Hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum.        Allaha emanet olun.     NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.