Biliyoruz! Yine de son bir tekrar-Erol Gül

Milliyetçi Hareket Partisi şan, şeref, ahlak, azim ve kararlılıkla, Türk Milleti adına sürdürmüş olduğu, kırk beş yıllık mücadelesini toplumsal kabule dönüştürmüş ve bu zaman zarfında, Türk milleti üzerine kirli emeller besleyen tüm odakların hedefi haline gelmiştir.


 Birçok kumpas ve ihanete maruz kalmış, ama asla inandığı değerler adına yaptığı mücadeleden zerre kadar ödün vermemiştir.


İdam sehpalarında, kahpe pusularda, körpe gençlerini şehit vermiş,

Kara Eylüllerin cuntacıları tarafından kaleleri ve kadroları dağıtılmış,


Biz görünen satılıkların ihanetine maruz kalmış, siyasi ve sosyal bedeli en ağır şekilde ödemiş bir harekettir.


 Bunca yok edilme girişimlerine karşı, ''budandıkça yenilenmiş bir çınar'' misali varlığını bugüne kadar kararlılıkla sürdürmüştür ve sürdürecektir.


Milliyetçi Hareket Partisi, ''ÖNCE ÜLKEM ve MİLLETİM SONRA PARTİM'' ifadesini ülkemizin ve milletimizin menfaatine olan her gelişme karşısında net tavrı ile ortaya koymuştur.


Türk milletinin bugünleri ve yarınları için önemli olan, Cumhurbaşkanlığı aday seçiminde, MHP’nin ve onun lideri Devlet BAHÇELİ’nin izlemiş olduğu ilkeli tutum, ''ÇATI ADAY, TOPLUMSAL VE SİYASAL MUTABAKAT'' bir kez daha MHP’nin samimiyetini ortaya koymuştur.


On İki yıldır küresel güç odaklarına hizmet eden, Cumhuriyetimizin ve milletimizin tüm kazanımlarını yerle yeksan eden, İslam aleminin içerisine düşürüldüğü kirli tezgahın suç ortağı olan, milleti kutuplaştıran ve ayrıştıran Aday ERDOĞAN, MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'nin ''ÇATI ADAY'' çalışmasından ziyadesi ile rahatsız olmuştur.


 Türk Milletinin değerli bir evladı olan ve toplumsal uzlaşı ile belirlenen Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İHSANOĞLU ismi ile de adeta uykuları kaçmıştır.


 Uluslararası arenada itibar sahibi olan Ekmel bey, bu ülkenin değerlerini şahsiyetinde toplamış, ülke ve millet menfaatini her şeyin üzerinde gören ve kendini insanlığa hizmete adamış ilkeli bir şahsiyettir. Cumhuriyetin ve Türk milletinin tüm kazanımları ile barışık, dürüst, bilgili, Müslüman bir Türk evladıdır.


Türk milletinin her ferdinin adayı olan, Ekmeleddin İHSANOĞLU'nun bu özellikleri, ülkemiz üzerine kirli emeller besleyen güç odaklarını rahatsız etmiş, aday ERDOĞAN'ı ise korkutmuştur.


 İşlediği bir çok hukuksuzluğu ve yolsuzluğu yok etme adına kurtuluşu Çankaya'ya çıkmakta arayan aday Erdoğan, kendinin ve suç ortaklarının korkularını ve kaygılarını giderme adına fütursuzca Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İHSANOĞLU'na ve ona en büyük desteği veren MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'ye saldırmaktadır.


 Sevgili arkadaşım!!


''Büyük Ortadoğu Projesi'nin kanlı elleri'' tarafından organize edilen, siyasi dizayn filminin baş aktörü olan, AKP ve aday Erdoğan, kendi sahiplerinden aldıkları cesaretle MHP ve Ülkücü Hareketi hedef seçmiştir.


 Neden? MHP.


Neden? Ülkücü Hareket.


 Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu bölme planlarını eyleme geçirmek adına küresel güçler tarafından, ülkemiz “üs’’ olarak seçilerek, siyasi ve sosyal şartlar lehine olgunlaştırılan ve iktidara getirilen AKP, küresel baronlarından cesaret alarak on iki yıldır Türkiye'de BOP hizmetkarlığını sürdürmektedir.


MHP BOP için tehdittir.


AKP üstlenmiş olduğu bu misyonu sonuca götürme adına, Türk milletini ayrıştırmayı, kutuplaştırmayı, milli ve mukaddes değerler ile aldatmayı kendine şiar edinmiş ve Türk milleti ile kavgalı tüm unsurlarla ittifak haline girmiştir.


Bu ittifak için Ülkücüler tehdittir.


Önüne çıkan tüm milli tavırları tehdit, şantaj, kumpas ve korku ile pasifize etmiş, sadece Türk milletinin sığınacağı son liman olan, MHP ve liderini yıldıramamış, teslim alamamıştır.


SEVGİLİ ÜLKÜDAŞIM!!


Bizim ocağımızda; helal aş pişer, yiğitler saf tutar.


Bizim partimizde; millete hizmet, liyakat, samimiyet, cesaret ve ihlas hakim olur.


Bizim kadrolarımızda önce ülkem ve milletim sonra partim anlayışı hakim olur.


...ve Ülkücülerin millet aşkı her şeyden önce gelir.


 Bu gerçeklerden yola çıkarak, aday Erdoğan’ın MHP tabanına şirin görünme adına dün yaptığı ahlaksızca hakaretleri unuttuğumuzu sanarak tabanımıza karşı girişimleri ve bu girişimlere ortak olan asalaklar!!


Ne, bağımsız ülkücüler gibi ne olduğu belli olmayan müptezel bir kadro adımıza hüküm verebilir!!


Ne de, bir kemiğin ardından giden itler niyetlerimizi ifade edebilir.


Bizleri MHP çatısı altında ülkücülük yapanlar ifade edebilir.


 Son günlerde kendine sözde ülkücü tanımlaması yapanlar!


Bir zamanlar içimizde yer tutmuş ama şahsiyet bulamadan menfaat ilişkisine girmiş zavallılar!


Türk milliyetçiliği gibi cihan şümul bir davadan yana tercih kullanmış, ne yazık ki iktidarın kırıntılarına teslim olmuş sözde akademisyenler!


Kendi menfaatlerini, Ülke menfaati üstünde tutan sanatçı geçinen zavallılar!


Ocağımızda, Otağımızda yer bulmuş, ama adamlıktan nasibini alamamışlar!


Sizleri ise son bir kez daha gafletten uyanmaya ve gerçeği görmeye davet ediyoruz…


AKP’nin on iki yıldır aşikar niyeti ortada iken, ülkemiz ve milletimiz üzerine bu denli kirli senaryoların eyleme dönüştürüldüğü bu dönemde, teslim alınmak istenen Cumhurbaşkanlığı makamı şaibeye, yolsuzluğa, her türlü kirli ilişkilere bulaşmış bir şahsiyete teslim edilmeyecek kadar kutsaldır.


MHP Lideri DEVLET BAHÇELİ'nin haykırışı ve kararlılığı ülkemizin ve milletimizin güçlü yarınları içindir.


 Cumhurbaşkanlığı seçimi bu gerçeklerden yola çıkarak değerlendirmeli ve tahlil edilmelidir.


Aday Erdoğan'ın samimiyetsizliği ve ortak olduğu suçlar on iki yıldır tescillenmiştir.


Türk milletinin ortak paydalarını temsil eden siyasi partilerin adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, TÜRK MİLLETİNİN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞ CUMHURBAŞKANI ADAYIDIR.


Ülkücülerde ve MHP tabanından fire beklemeyin.


Bayrağın olmadığı yerde namaz, vatanın olmadığı yerde hürriyet olmaz.


Erol GÜL

MHP MYK Üyesi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.